Strona Główna / Świat / Aktywności / Ważne zmiany w „Trzech Wzgórzach”!

Ważne zmiany w „Trzech Wzgórzach”!

Podczas otwarcia Rodzinnego Parku Rozrywki prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca zapowiedział, że będzie wsłuchiwał się w prośby i sugestie mieszkańców dotyczące Trzech Wzgórz.

– Ze względu sugestie związane z godzinami pracy wypożyczalni sprzętu, podjęliśmy decyzję o zmianie godzin jej działania. Od dziś, przez najbliższy tydzień, wypożyczalnia sprzętu w Trzech Wzgórzach będzie do dyspozycji gości parku codziennie od godziny 08:00 aż do 21:00.

Tak wydłużone godziny pracy traktujemy niejako eksperymentalnie – mówi Mieczysław Kieca. W zależności od zainteresowania użytkowników parku, godziny te albo się utrzymają, albo zostaną zmienione, aby lepiej sprostać oczekiwaniom gości.

wypozyczalnia1

Zgodnie z kolejną decyzją prezydenta parking samochodowy ulokowany na terenie „Trzech Wzgórz” co najmniej do końca tego roku pozostanie darmowy.

– To również wynik rozmów z mieszkańcami okolic oraz gośćmi parku. Zależy nam, by obiekt ten był jak najbardziej przyjazny dla wodzisławian i przyjezdnych gości – dodaje Mieczysław Kieca.

W razie pytań i sugestii związanych z Rodzinnym Parkiem Rozrywki zachęcamy do kontaktu: http://trzywzgorza.pl/kontakt

O RPR

Sprawdź Również

triathlon-966941_1920

I Wodzisławski Duathlon – ruszyły zapisy!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że już 9 sierpnia 2020 roku na terenie Rodzinnego Parku ...

Unia Europejska