Strona Główna / Świat / Aktywności / Atrakcje Rodzinnego Parku Rozrywki – labirynt

Atrakcje Rodzinnego Parku Rozrywki – labirynt

Mamy na terenie parku rozrywki takie jedno miejsce, gdzie łatwo wejść ale – pozornie – ciężko się z niego wydostać. Mowa tutaj o labiryncie, składającym się ze trzech, sprzężonych ze sobą, segmentów. Uczestnicy, poruszając się w zaprojektowanym układzie szukają wyjścia.
To co odróżnia wodzisławski labirynt od wielu innych konstrukcji tego typu to fakt, że został zaprojektowany w oparciu o wspólną, ciągłą strukturę gdzie w każdym elemencie uczestnik napotyka na czworo drzwi, których układ zmienia się. Daje to ogromne możliwości aby dany segment labiryntu pokonywać na nowo, za każdym razem inną drogą.

labirynt

 

 

 

 

 

 

W naszym labiryncie nie znajdziecie betonowych ścian – cała konstrukcja składa się z metalowych elementów, które okala siatka, dzięki czemu grupy rozpoczynające zmagania z różnych miejsc widzą wzajemnie swoje zmagania. Atrakcja przeznaczona jest dla wszystkich – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Specyfika konstrukcji ma pomagać rozwijać pośród uczestników orientację oraz wyobraźnię przestrzenną, zapamiętywanie drogi oraz opanowywanie strachu.

labirynt-2

Atrakcja jest nieodpłatna i znajduje się nieopodal placu zabaw, od strony osiedla Piastów. Łączna powierzchnia, na której ulokowany jest labirynt wynosi około 6000 metrów kwadratowych.

O RPR

Sprawdź Również

1

Podsumowanie I Wodzisławskiego Duathlonu

I Wodzisławski Duathlon, pierwsza tego typu impreza w Wodzisławiu Śląskim odbyła się w niedzielę, 30 ...

Unia Europejska