Strona Główna / Świat / Aktywności / Rowerem po Wodzisławiu – cykl rajdów

Rowerem po Wodzisławiu – cykl rajdów

Wiemy, jak bardzo lubicie poruszać się rowerami po naszym mieście. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” wraz z Wodzisławskim Towarzystwem Cyklistów postanowił stworzyć cykl rajdów rowerowych pod nazwą „ROWEREM PO WODZISŁAWIU”.

IIrr_plakat_fb

Pierwszą edycję zaplanowano na 15 maja (niedziela). Startujemy o 12:00 z Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Terminy pozostałych rajdów:

  • 19 czerwca,
  • 17 lipca,
  • 28 sierpnia,
  • 25 września – podsumowanie sezonu rowerowego.

Trasa pierwszego rajdu:

Start z Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”,  przejazd do ulicy Kokoszyckiej, wjazd na ścieżkę nr 314, następnie przejazd ul. Chrobrego (ścieżka nr 315) do ul. Rybnickiej, wjazd  na ścieżkę nr 312, przejazd obok działek na ul. Marklowickiej w kierunku Marklowic do ul. Wiosny Ludów i dalej do Leśnej Perły, później przejazd do Studzionki w Jankowicach i do Marklowic w kierunku „Słonecznej Wyspy”. Przejazd bocznymi drogami w kierunku Balatonu przez Grodzisko. Balaton – przejazd trasami rowerowymi ośrodka i zakończenie rajdu.

Zapisy na poszczególne rajdy przyjmowane będą pod numerem telefonu: 793 482 868. Wpisowe wynosi 5,00 zł, płatne w dniu rajdu.

REGULAMIN

Wszystkie informacje na temat cyklu i tras poszczególnych edycji znajdziecie na stronie internetowej www.trzywzgorza.pl oraz profilu na Facebooku.

O RPR

Sprawdź Również

1

Podsumowanie I Wodzisławskiego Duathlonu

I Wodzisławski Duathlon, pierwsza tego typu impreza w Wodzisławiu Śląskim odbyła się w niedzielę, 30 ...

Unia Europejska