Strona Główna / Świat / Aktywności / Turniej streetball’owy z okazji Dnia Dziecka

Turniej streetball’owy z okazji Dnia Dziecka

W ramach miejskiego Dnia Dziecka na boisku do koszykówki w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”, 4 czerwca odbył się turniej streetball’owy, w którym wzięło udział 8 drużyn. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a rywalizacja zacięta do ostatnich sekund. Zgłoszone zespoły zostały podzielone na dwie grupy.

SONY DSC

Poza turniejem odbył się konkursów rzutów za 3 punkty, którego zwycięzcą został Jakub Grabski z zespołu MCM EKIPA i konkurs rzutów z 5 pozycji, w którym zwyciężył Tomasz Jabłoński.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie, Sławomir Kicka oraz Aleksander Góra.

Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” w Wodzisławiu Śląskim.

Zwycięzcą gratulujemy i dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Więcej na facebooku.