Strona Główna / Świat / Aktywności / Lipcowy Rajd Rowerowy

Lipcowy Rajd Rowerowy

Zbliża się kolejny rajd rowerowy z cyklu ROWEREM PO WODZISŁAWIU. W najbliższą niedzielę, 17 czerwca uczestnicy ponownie wystartują z Rodzinnego Parku Rozrywki.

IIrr_plakat_fb

Trasa rajdu:

Trasa Rowerowa nr 283 o długości 2,9 km bierze swój początek w miejscu, gdzie od ulicy Kokoszyckiej odbija i prowadzi ostro w dół ulicą Krupińskiego. Miejsce to znajduje się tuż za osiedlem Piastów. Nietrudno zauważyć tam znak początku tras rowerowych, tablice z kierunkami jazdy i mapę tras rowerowych. Trasa oznaczona jest znakami w kolorze czarnym. Trasa na odcinku 2,0 km pokrywa się z trasą o numerze 314 oznaczoną znakami w kolorze niebieskim, trasa 314, w kierunku Pszowa trasa 315-316 (zielona), kierunek Pszów ul. Kołłątaja – aż do Zawady – Kąty Zawadzkie – ul. Oraczy do Kokoszyc przez Wypandów trasa 317 (niebieska) – Dom Rekolekcyjny w Kokoszycach  – ul. Osadnicza –  Gosław do ul. Czyżowickiej i na trasę 317 – do stadionu MOSIR i  dalej trasą rowerową 317 przez ul. Kopernika do Balatonu. W razie dobrej pogody przejazd ścieżkami rowerowymi  ośrodka  Balaton i postój na posiłek obok restauracji Syrenka.  Długość trasy ok. 25 km. Czas przejazdu ok. 2 godz.

Uwaga: Organizator zastrzega sobie możliwość częściowej zmiany trasy rajdu ze względu na warunki pogodowe, mające wpływ na przejezdność szlaków.

Start o godz. 11:00 z Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Wpisowe w rajdzie wynosi 5,00 zł, płatne w dniu rajdu.

Zapisy: 793 482 868.

REGULAMIN

Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” w Wodzisławiu Śląskim.

O RPR

Sprawdź Również

1

Podsumowanie I Wodzisławskiego Duathlonu

I Wodzisławski Duathlon, pierwsza tego typu impreza w Wodzisławiu Śląskim odbyła się w niedzielę, 30 ...

Unia Europejska