Strona Główna / Świat / Aktywności / Walczymy o tytuł „Najlepszej Przestrzeni Publicznej Województwa Śląskiego”!

Walczymy o tytuł „Najlepszej Przestrzeni Publicznej Województwa Śląskiego”!

1 sierpnia ruszyło głosowanie internautów na „Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego”. Jest to już 17 edycja tego konkursu, o Wasze głosy walczą 43 realizacje.

Wodzisław Śląski również bierze udział w tej rywalizacji. Nasz Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza” śmiało może konkurować z innymi zgłoszonymi propozycjami.

Ideą, która przyświeca rywalizacji o tytuł „ Najlepszej Przestrzeni Publicznej Województwa Śląskiego”, jest przede wszystkim promocja nowoczesnych i znakomitych inwestycji naszego regionu. Dzięki temu konkursowi możemy pokazać, że Śląsk to nie tylko kopalnie i bloki, ale również przyjazne miejsce do życia i spędzania czasu wolnego.

Prace zostaną ocenione we wrześniu przez niezależne jury oraz internautów. Wprawdzie wyniki Waszego głosowania nie mają wpływu na ostateczny werdykt, ale niech to Was nie zniechęca. Głosujcie na nasz wspaniały Rodzinny Park Rozrywki, niech stanie się on kolejnym atrakcyjnym miejscem dla odwiedzających nasze województwo. Swoje głosy możecie oddawać do 31 sierpnia br. tutaj: http://www.slaskie.pl/npp/?grupa=19&rok=2016&id_menu=15

 A o co walczymy?

Inwestor „Najlepszej Przestrzeni” otrzyma pamiątkową tablicę, a dla projektanta przewidziana jest nagroda finansowa 15 tysięcy złotych. Zwycięzca plebiscytu internetowego otrzyma Nagrodę Internautów. I to nie koniec dobrych wiadomości, ponieważ dla głosujących również są przewidziane nagrody rzeczowe.

Finałowa gala odbędzie się podczas Śląskich Dni Architektury organizowanych przez Stowarzyszenie Architektów Polskich i to właśnie wtedy zostaną podane oficjalne wyniki oraz nastąpi wręczenie nagród.

Nie zapominajmy, że nasz park niedawno został wyróżniony w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2016. Jest to bardzo prestiżowa nagroda, jej laureaci są doskonałym przykładem na to, że śmiałe i wizjonerskie decyzje gwarantują sukces inwestycyjny.

źródło: Miasto Wodzisław Śląski

O RPR

Sprawdź Również

1

Podsumowanie I Wodzisławskiego Duathlonu

I Wodzisławski Duathlon, pierwsza tego typu impreza w Wodzisławiu Śląskim odbyła się w niedzielę, 30 ...

Unia Europejska