Strona Główna / Świat / Aktywności / Trzy Wzgórza w liczbach

Trzy Wzgórza w liczbach

Od powstania Rodzinnego Parku Rozrywki wiele się wydarzyło, dlatego w to jesienne popołudnie przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych statystyk.

Na sam początek przybliżymy Wam podstawowe dane. Park zlokalizowany jest na 23,8380 ha powierzchni, z czego 31,113 m kw to ścieżki rowerowe oraz ciągi piesze. Łączny koszt inwestycji zamyka się w kwocie 27,8 mln złotych. Warto również dodać, że posiadamy linarium o wysokości 13 m, które jest jedną z trzech największych w Polsce konstrukcji tego typu.

13 października mija dokładnie 445 dni od oficjalnego otwarcia Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Tylko w tym sezonie z usług wypożyczalni sprzętu sportowego skorzystaliście 5065 razy, co średnio miesięcznie daje 844 wypożyczenia.

„Trzy Wzgórza” są miejscem bardzo atrakcyjnym jeżeli chodzi o organizację różnego rodzaju wydarzeń sportowych oraz kulturalnych. Podczas niespełna 15-miesięcznego funkcjonowania parku zorganizowaliśmy, aż 28 dużych imprez, m.in. dwukrotnie Puchar Polski BMX Racing, wodzisławską odsłonę Extreme Day oraz dwie edycje Nocnego Biegu z Gwiazdami.

Ponadto, istniejemy również w mediach społecznościowych, gdzie na Facebooku lubi nas 4447 osób, a na Instagramie obserują 324 osoby.

O RPR

Sprawdź Również

triathlon-966941_1920

I Wodzisławski Duathlon – ruszyły zapisy!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że już 9 sierpnia 2020 roku na terenie Rodzinnego Parku ...

Unia Europejska