Strona Główna / Świat / Aktywności / II Rajd Rowerem po Wodzisławiu 2017

II Rajd Rowerem po Wodzisławiu 2017

Kolejny rajd rowerowy z cyklu „ROWEREM PO WODZISŁAWIU” odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 11 czerwca. W trasę wyruszamy z Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” o godzinie 10:00.

Trasa drugiego rajdu:

START  – Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”, przejazd ul. Kokoszycka, skręt w lewo trasą niebieską nr 314 i czarną 283 w dół w kierunku na Głożyny, przejazd ul. Chrobrego trasą zieloną nr 314 w kierunku ul. Rybnickiej, wjazd na ul. Rybnicką i skręt w prawo, przejazd przez tory kolejowe i wjazd na ścieżkę rowerową nr 312 (niebieska), następnie skręt w lewo na trasę zieloną nr 315 i przejazd w kierunku Marklowic. Dalej trasą 315 zieloną w kierunku ul. Wiosny Ludów, wjazd na ścieżkę nr 323 ( żółta ) w kierunku Studzionki Jankowickiej, przejazd szlakiem żółtym do Marklowic i powrót trasą niebieską w kierunku Balatonu przez Grodzisko wjazd na ścieżkę żółtą nr 316 i przejazd do Ośrodka Rekreacyjnego  „Balaton”, przejazd ścieżkami rowerowymi ośrodka i zakończenie rajdu  przy budynku Syrenki wraz z pieczeniem kiełbasek przy ognisku.

Zapisy na rajdy przyjmowane są pod numerem telefonu: 793 482 868. Wpisowe wynosi 5,00 zł, płatne w dniu rajdu.

REGULAMIN

Wszystkie informacje na temat cyklu i tras poszczególnych edycji znajdziecie również na stronie internetowej www.trzywzgorza.pl oraz profilu na Facebooku.

O RPR

Sprawdź Również

1

Podsumowanie I Wodzisławskiego Duathlonu

I Wodzisławski Duathlon, pierwsza tego typu impreza w Wodzisławiu Śląskim odbyła się w niedzielę, 30 ...

Unia Europejska