Strona Główna / Świat / Aktywności / 50. Dni Wodzisławia Śląskiego na Trzech Wzgórzach

50. Dni Wodzisławia Śląskiego na Trzech Wzgórzach

Tegoroczne, 50. Dni Wodzisławia Śląskiego będziemy świętować od 7 do 9 czerwca. Czekają nas trzy dni różnorodnej, radosnej, pełnej muzyki i tańca zabawy!

Kto zagra dla nas podczas 50. Dni Miasta? W piątek zaplanowaliśmy dla Was wesołe zabawy dla wszystkich pokoleń na terenie Rodznnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Spotkamy się m.in. z Siostrami Wajs&Stonogą. Wieczór zakończymy pełnym gorących rytmów koncertem José Torresa i Leszka Cichońskiego oraz salsoteką pod gołym niebem.

Także w piątek, w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się koncert uznanego tenora Tomasza Tracza. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00. Podczas muzycznej uczty usłyszymy wiele znanych, wspaniałych utworów wywodzących się ze świata muzyki klasycznej. Wejściówki na koncert są dostępne w kasie WCK do 6 czerwca br. lub do wyczerpania wolnych miejsc. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Sobota zapowiada się bardzo ciekawie. Na stadionie wystąpią: Walfad, Cleo, Mrozu oraz Kult z Kazikiem Staszewskim! Już nie możemy się doczekać. Na niedzielny wieczór przygotujcie się na wspólne śpiewanie wraz z Grzegorzem Skawińskim i grupą Kombii! Wcześniej do zabawy zaproszą Was Michał Szczygieł, DJ Sofi oraz Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa.

Koncertom będą oczywiście towarzyszyły inne atrakcje. A już teraz zapraszamy do zaplanowania 7,8 i 9 czerwca na dobrą zabawę w naszym mieście.

plan dni miasta

O RPR

Sprawdź Również

1

Podsumowanie I Wodzisławskiego Duathlonu

I Wodzisławski Duathlon, pierwsza tego typu impreza w Wodzisławiu Śląskim odbyła się w niedzielę, 30 ...

Unia Europejska