Strona Główna / Świat / Aktywności / Konkurs #mojeTrzyWzgórza

Konkurs #mojeTrzyWzgórza

UWAGA! KONKURS!

Od niedawna Rodzinny Park Rozrywki znajdziecie również na Instagramie pod nazwą @trzywzgorza. Wielu z Was chętnie hasztaguje zdjęcia zrobione na Trzech Wzgórzach, dlatego przygotowaliśmy specjalny konkurs, dzięki któremu możecie przyłączyć się do promowania parku. Przecież ogromną siłą naszego parku są właśnie jego użytkownicy, zarówno ci mali jak i duzi, którzy się w nim bawią, spacerują, jeżdżą na rowerach czy spędzają czas ze swoimi pupilami.

#mojeTrzyWzgórza_plakat2

W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada konto w serwisie Instagram i odrobinę wyobraźni. 3 proste kroki i gotowe!

info

Nic trudnego, prawda? Zdjęcia mają przedstawiać odwiedzających Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”, korzystających z atrakcji parku w dowolnej konfiguracji.

Konkurs trawa do 31 maja 2016.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w regulaminie. Zgoda opiekuna prawnego na udział w konkursie osoby niepełnoletniej do pobrania tutaj.

Pstrykamy zdjęcia na Trzech Wzgórzach!

O RPR

Sprawdź Również

MTB19_plakatmini

Grand Prix MTB XC Wodzisław Śląski 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków jazdy na rowerze górskim na otwarcie sezonu rowerowego! Pierwsza edycja zawodów ...

Unia Europejska